change2thebest.ir | اقامت استرالیا


ملبورن

ملبورن با حدود ۵ میلیون نفر جمعیت، پایتخت ایالت ویکتوریا و مهمترین شهر فرهنگی این کشور است. ملبورن به لحاظ جمعیت دومین شهر کشور پهناور استرالیا است.

امروزه این شهر به عنوان قطب مهم آموزش عالی و تحقیقات، هنر و فرهنگ و مد، ورزش و تفریح و جهانگردی و نیز فعالیتهای تجاری و صنعتی استرالیا شناخته می‌شود.

چشم انداز کاری خوبی برای افرادی که قصد زندگی در ملبورن را دارند وجود دارد. در مجموع مهمترین صنایع در ملبورن و ویکتوریا، شامل صنعت خودرو، حمل و نقل هوایی، ساخت و ساز ساختمانی، آموزش، مهندسی، پرستاری، خدمات مالی و فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد

اگر بخواهیم راجع به آب و هوای این شهر صحبت کنیم، می توانیم بگوییم که در یک شب این شهر، چهار فصل را می توان دید. تغییرات چهار فصل در این شهر وجود دارد، اما در یک روز نیز می توان تغییرات جوی را دید. از آنجایی که این شهر نسبت به شهر سیدنی جنوبی تر است، سرمای زمستان نسبت به این شهر در آن کمتر احساس می شود.

ملبورن در میان شهرهای استرالیا لقب «بوستان شهر» گرفته است. این شهر در دههٔ اخیر چند بار به عنوان بهترین شهر دنیا برای زندگی معرفی شده است.

بخش ها ی مختلف این شهر با استفاده از قطار و واگنهای برقی به هم مرتبط هستند و در جاهایی که این وسایل وجود ندارند، اتوبوس هایی برای خدمات رسانی موجود است.

ملبورن مهد و مرکز پیدایش صنعت فیلمسازی و سینما، تلویزیون، رقص باله، هنر امپرسیونیسم، سبکهای مختلف رقص و مرکز مهم موزیک کلاسیک و امروزی در این کشوراست. فوتبال به روش استرالیایی نیز در ملبورن ابداع شده است.

بلندترین برج مسکونی جهان برج یوریکا (تا سال ۲۰۰۹) و سکای دک منحصربه‌فرد آن، پنج برج از شش آسمان خراش بلند استرالیا، بزرگ‌ترین کازینو و مجموعهٔ سرگرمی استرالیا، بزرگترین مرکز خرید استرالیا و نیمکرهٔ جنوبی، بزرگترین مجموعه نمایشگاهی و مرکز همایش نیمکرهٔ جنوبی، قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین گالری هنری استرالیا در این شهر قرار دارند.

فضاهای سبز و پارکهای گستردهٔ درون-شهری چند صد هکتاری با هزاران گونهٔ گیاهی گوناگون و برکه‌ها و دریاچه‌ها، به همراه رودبزرگ یاررا که از میان شهر می‌گذرد و به اطراف شهر امتداد می‌یابد و نیز بندرگاه‌ها، اسکله‌ها و سواحل زیبای ملبورن از آن شهری با طبیعت روح‌انگیز بوجود آورده است.

K&S GROUP

تماس با ما

نشانی و شماره تلفن

تهران خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی، خیابان دانشور شرقی، پلاک 26، طبقه 4

شنبه تا پنجشنبه : 10:00 - 17:00

تماس: 88623158 - 88623159

شبکه های اجتماعی

WHATSAPP: (+380) 635 126 840

INSTAGRAM: knsiran

EMAIL: info@change2thebest.com