change2thebest.ir | اقامت استرالیا


بریزبن

سومین شهر پر جمعیت در استرالیا می‌باشد ۲٫۴ میلون نفر جمعیت دارد و در جنوب شرقی کویینزلند واقع شده ‌است

بریزبن مرکز ایالت کوئینزلند یا سرزمین ملکه در کشور استرالیا است.

آنچه که باعث شده بسیاری از مهاجران جذب این شهر که سومین شهر استرالیا از لحاظ بزرگی است شوند، آب و هوای آن می باشد. این شهر در مرز مناطق استوایی است و به همین دلیل نسبت به ملبورن و سیدنی از آب و هوای گرم تری برخوردار است و ممکن است روزهای متوالی شاهد تابش آفتاب باشید. اگر چه شهر بریزبن شهر بزرگی است، اما فضای آن آرام و راحت است. از این شهر می توان به آسانی به مناطق مطلوب برای تعطیلات تابستانی مانند ساحل طلا Gold Coastو ساحل آفتاب Sunshine Coast دسترسی داشت.

سیاری از مردم به خاطر آب و هوای شهر بریزبن و قیمت های مناسب خانه به این شهر نقل مکان می کنند که باعث شده جمعیت این شهر رشد کند و به 2 میلیون نفر برسد. مرکز شهر بریزبن بسیار پرجمعیت و در کنار ساحل رود بریزبن قرار دارد و حومه شهرنیز در اطراف آن می باشد. در مناطق حوالی مرکز شهر مثل Auchenflower و Paddington نیز می توانید خانه هایی با قیمت های نزدیک به مرکز شهر پیدا کنید. اگر بیشتر تمایل دارید که در یک منطقه مناسب برای خانواده زندگی کنید، بهتر است منطقه Morayfield که در شمال شهر بریزبن قرار دارد را مد نظر داشته باشید و اگر دوست دارید خارج از شهر زندگی کنید، این امتیاز برای شما شما وجود دارد که از خانه های بزرگ تری برخوردار باشید و در عین حال از وسایل حمل و نقل عمومی دور نیستند.

اقتصاد پررونق شهر بریزبن همراه همراه با محیط آرام آن، باعث می شود شما از سبک زندگی برخوردار شوید که ممکن است در دیگر شهرها نداشته باشید. صنایع عمده این منطقه شامل هتلداری، گردشگری، بهداشت، امور مالی، کسب و کار تجاری و تولید است. از آنجایی که شهر بریزبن به سرعت در حال رشد است، از چشم انداز کاری خوبی برخوردار است و فرصت های شغلی مناسبی برای متقاضیان واجد شرایط می تواند وجود داشته باشد.

K&S GROUP

تماس با ما

نشانی و شماره تلفن

تهران خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی، خیابان دانشور شرقی، پلاک 26، طبقه 4

شنبه تا پنجشنبه : 10:00 - 17:00

تماس: 88623158 - 88623159

شبکه های اجتماعی

WHATSAPP: (+380) 635 126 840

INSTAGRAM: knsiran

EMAIL: info@change2thebest.com